PRO DĚTI

PRO DĚTI
PRO DĚTI

BYDLENÍ

BYDLENÍ
BYDLENÍ

KRÁSA

KRÁSA
KRÁSA

Tipy na dárky pro tříleťáky I.


Letošní rok, tak nějak hrozně utekl. Bylo toho hodně. Rekonstrukce, nová práce, stěhování, poprvé do školky a teď? Už jsou tady za chvíli Vánoce.

Přiznám se, že patřím k lidem, kteří dárky shánějí na poslední chvíli. Letos se ale hecnu, a objednám to už dříve. Ale i tak vyrazím pár dní před Vánocemi do obchodů, mě se totiž to vánoční šílenství líbí!

Nejvíce samozřejmě řešíme kovboje, který už je na dárky zvědavý a těší se na ně. Během listopadu pak ještě s kovbojem Ježíškovi napíšeme a dáme mu dopis za okno ;-).

A tady je první várka dárků, které jsme mu vybrali my :-).O kouzelné tužce mi řekla kamarádka, a tak jsem to blíže prozkoumala a zjistila, že je to to pravé. Zatím nemám vybráno, které přesně mu pořídíme. Možná právě tuhle, kterou vidíte níže.

Magnetická mapa světa

Mapu jsme chtěli dlouho. A teď když má nový pokojíček jí můžeme pořídit. Mapa je navíc magnetická, takže do budoucna hezky poslouží. Zatím bude mít spíše dekorační a částečně asi i hrací účel.Kniha Mapy

Knížky jsou u nás hodně oblíbené. Tak ráda spojím užitečné se zábavou. Knížka získala mnoho ocenění a do češtiny byla přeložena poměrně nedávno.Domino Animo

Puzzle, kostky a domino jsou u nás teď každodenní zábavou. Hračky od Djeca se mi moc líbí, takže jsem mu vybrala právě tohle.

Co Vy, už máte nějaký vánoční dárek?
Žádné komentáře

Děkuju za komentář ♥

Copyright © 2013 Andrea Tengler. Používá technologii služby Blogger.